Web Sitesi Kullanım Koşulları

Şampiyonlar yaratıyor, geleceğe ilham veriyoruz!

 

 1. Şartlar

 

www.basketboom.com adresinden erişilebilen bu Web Sitesine erişerek, bu Web Sitesi Kullanım Hüküm ve Koşullarına tabi olmayı ve yürürlükteki yerel yasalara uymaktan sorumlu olduğunuzu kabul etmiş olursunuz. Bu şartlardan herhangi birine katılmıyorsanız, bu siteye erişmeniz yasaktır. Bu Web Sitesinde yer alan materyaller telif hakkı ve ticari marka yasası ile korunmaktadır.

 

 1. Kullanım Lisansı

 

BasketBoom’un Web Sitesindeki materyallerin bir kopyasını yalnızca kişisel, ticari olmayan geçici görüntüleme için geçici olarak indirme izni verilir. Bu, bir lisansın verilmesidir, bir mülkiyet devri değildir ve bu lisans kapsamında şunları yapamazsınız:

 

 • materyalleri değiştiremez veya kopyalayamazsınız;
 • materyalleri herhangi bir ticari amaç için veya halka açık herhangi bir teşhir için kullanamazsınız;
 • BasketBoom’un Web Sitesinde bulunan herhangi bir yazılımı tersine mühendislik yapmaya çalışmak;
 • materyallerden herhangi bir telif hakkı veya diğer tescilli notları kaldırmak; veya
 • materyalleri başka bir kişiye aktarmak veya materyalleri başka bir sunucuya “yansıtmak”.

Bu, BasketBoom’un bu kısıtlamalardan herhangi birinin ihlali üzerine feshetmesine izin verecektir. Fesih üzerine, görüntüleme hakkınız da feshedilecek ve basılı veya elektronik formatta olsun, elinizde bulunan indirilmiş materyalleri imha etmelisiniz. Bu Hizmet Koşulları, Hizmet Koşulları Oluşturucu yardımıyla oluşturulmuştur.

 

 1. Yasal Uyarı

 

BasketBoom’un Web Sitesindeki tüm materyaller “olduğu gibi” sağlanmaktadır. BasketBoom, açık veya zımni hiçbir garanti vermez, bu nedenle diğer tüm garantileri reddeder. Ayrıca, BasketBoom, Web Sitesindeki materyallerin kullanımının doğruluğu veya güvenilirliği ile ilgili veya bu tür materyallerle veya bu Web Sitesine bağlı herhangi bir siteyle ilgili herhangi bir beyanda bulunmaz.

 

 1. Sınırlamalar

 

BasketBoom veya tedarikçileri, BasketBoom veya bu Web Sitesinin yetkili bir temsilcisi bu tür bir hasar olasılığı hakkında sözlü veya yazılı olarak bilgilendirilmiş olsa bile, BasketBoom’un Web Sitesindeki materyallerin kullanımı veya kullanılamaması ile ortaya çıkacak herhangi bir zarardan sorumlu tutulamaz. Bazı yargı bölgeleri, zımni garantiler veya arızi zararlar için sorumluluk sınırlamalarına izin vermez, bu sınırlamalar sizin için geçerli olmayabilir.

 

 1. Revizyonlar ve Hatalar

 

BasketBoom’un Web Sitesinde görünen materyaller teknik, tipografik veya fotoğrafik hatalar içerebilir. BasketBoom, bu Web Sitesindeki herhangi bir materyalin doğru, eksiksiz veya güncel olduğunu taahhüt etmeyecektir. BasketBoom, Web Sitesinde yer alan materyalleri herhangi bir zamanda bildirimde bulunmaksızın değiştirebilir. BasketBoom materyalleri güncellemek için herhangi bir taahhütte bulunmaz.

 

 1. Bağlantılar

 

BasketBoom, Web Sitesine bağlanan tüm siteleri incelememiştir ve bu tür bağlantılı sitelerin içeriğinden sorumlu değildir. Herhangi bir bağlantının varlığı, sitenin BasketBoom tarafından onaylandığı anlamına gelmez. Bağlantılı herhangi bir web sitesinin kullanımı kullanıcının kendi sorumluluğundadır.

 

 1. Site Kullanım Koşulları Değişiklikleri

 

BasketBoom, Web Sitesi için bu Kullanım Koşullarını önceden haber vermeksizin herhangi bir zamanda revize edebilir. Bu Web Sitesini kullanarak, bu Kullanım Şartları ve Koşullarının güncel sürümüne bağlı kalmayı kabul etmiş olursunuz.

 

 1. Gizliliğiniz

 

Lütfen Gizlilik Politikamızı okuyun.

 

 1. Geçerli Kanun

 

BasketBoom’un Web Sitesi ile ilgili herhangi bir iddia, kanun hükümleri ihtilafına bakılmaksızın tr yasalarına tabi olacaktır.

Call Now Button